Контакти:

Київ, вулиця Анни Ахматової 22, Да Кафе / DA CAFE
+38 063 787 8989 - доставка (р-н Позняки)
+38 093 787 8989 - кафе

- Замовлення по Києву (р-н Позняки) приймаються: пн-нд - з 11:00 до 21:00
- Доставка здійснюється безкоштовно при сумі мінімального замовлення від 199 грн.
- Ми здійснюємо безкоштовну доставку страв в радіусі 3 км від нашого адреси: вул. Анни Ахматової 22.
- При замовленні доставки поза радіусом (3+ км) від нашого адреси (Анни Ахматової 22), вартість доставки розраховується згідно з тарифами Uklon Delivery.


da20cafe20@gmail.com

ПРО НАС

Представляємо новий київський проект DA CAFE daily delivery. Ми любимо і вміємо готувати! Почати нашу гастрономічну історію ми вирішили з страв азіатської та європейської кухні, які доставимо до вас додому або в офіс. Принципи Да Кафе - це якість, сучасні технології і професіонали, які горять своєю справою. У меню представлені нові напрямки з цікавими і нестандартними поєднаннями смаків, текстур і технологій. Любителів класики нам теж є чим здивувати! Але про це трохи пізніше...

Ретельний відбір продуктів, з яких готуємо для вас гарантує свіжість і якість готових кулінарних витворів. В цьому можете переконатися самі - оцінювати результати нашої роботи будете тільки ви! Адже все, що відбувається на нашій кухні, ми робимо для вас, дорогі друзі! Ми із задоволенням доставимо будь-який ваш замовлення протягом 60 хвилин, якщо ви перебуваєте в районі ст.м. Позняки.


З любов'ю , Да Кафе!